Systemy teletechniczne

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU

Zarządzaj dostępem, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Nasze systemy kontroli dostępu to profesjonalne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w różnych obiektach, takich jak firmy, banki, szkoły czy laboratoria. Pozwalają one skutecznie kontrolować dostęp do określonych obszarów, minimalizując ryzyko kradzieży i zachowując pełne bezpieczeństwo osób i mienia. Współpracujemy z wiodącymi producentami, takimi jak Roger, Nedap, Schneider, SZB, Corral , aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązania.

SYSTEMY TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ CCTV I CCTV IP

Wychwyć najdrobniejsze szczegóły.

Wychwyć najdrobniejsze szczegóły dzięki naszym zaawansowanym systemom telewizji przemysłowej. Współpracując z czołowymi producentami na rynku, takimi jak Mobotix, Dahua, Hikvision, Novus UTC, Allnet, Wavestore gwarantujemy rejestrację obrazu w najwyższej jakości. Nasze urządzenia bez trudu uwiecznią twarze osób oraz tablice rejestracyjne pojazdów, dostarczając Ci precyzyjnych i wiarygodnych danych wizualnych. 

Wybierz sprawdzone rozwiązania, na których możesz polegać.

SYSTEMY WYKRYWANIA POŻARU

Zapewnij pełne bezpieczeństwo przed ryzykiem pożaru.

Nasze nowoczesne systemy wykrywania pożaru są dostosowane do różnych obiektów, dbając o bezpieczeństwo osób i mienia. Składają się z centrali, czujek, sygnalizatorów optyczno-akustycznych i innych elementów. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne rozwiązania od renomowanych producentów, takich jak Polon, Bosch, Siemens, Stratos, Wagner, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO GASZENIA

Zadbaj o natychmiastową reakcję.

Oferujemy różnorodne systemy automatycznego gaszenia, które dostosowujemy do specyfiki Twojego obiektu. Dzięki nim możesz skutecznie zareagować na pożar, nawet przed przybyciem odpowiednich służb, minimalizując powstałe szkody. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w doborze i profesjonalnym montażu odpowiednich rozwiązań.

DŹWIĘKOWE SYSTEMY OSTRZEGAWCZE

Zwiększ poczucie bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia.

Nasze dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DOS) znajdują zastosowanie w różnych miejscach o dużej liczbie osób, takich jak galerie handlowe, kina, szpitale, dworce czy garaże podziemne. Specjalne komunikaty przekazywane przez głośniki zapewniają szybką i skuteczną ewakuację w przypadku zagrożenia pożarem.

DOMOFONY I WIDEODOMOFONY

Zyskaj kontrolę i identyfikację odwiedzających.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania domofonowe i wideodomofonowe, które można zastosować w budynkach jedno- i wielorodzinnych oraz obiektach biurowych. Nasze urządzenia umożliwiają wygodne wpuszczanie gości, prowadzenie rozmów i identyfikację na podstawie obrazu.

ZABEZPIECZENIA MECHANICZNE

Solidne rozwiązania dla twojej ochrony.

Nasze zabezpieczenia mechaniczne w postaci zamków, szaf i drzwi antywłamaniowych zapewniają maksymalne bezpieczeństwo Twojego mienia. Wykorzystujemy sprawdzone i profesjonalne rozwiązania od producentów takich jak Lagard, S&G, Kaba, Assa. Dzięki nim unikniesz niepożądanych dostępów do pomieszczeń, w których przechowywane są cenne przedmioty lub ważne dokumenty.

Posiadamy uprawnienia i certyfikaty, które są potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych rozwiązań i usług. Dzięki temu zaufało nam już wielu Klientów z różnych branż. Zapraszamy do współpracy – sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

INTEGRACJE PSIM I BMS

Łatwo zarządzaj systemami.

Dzięki integracji PSIM i BMS, zyskujesz kompleksową kontrolę nad swoją infrastrukturą. Nasze rozwiązania pozwalają na scentralizowane zarządzanie systemami bezpieczeństwa i zarządzania budynkiem, co przekłada się na efektywność i optymalizację.