AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl

System Fibaro

Inteligentny dom z fibaro

Chcesz mieszkać wygodniej, przyjemniej i bezpieczniej – po prostu lepiej?

Fibaro to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

To nowoczesny, inteligentny system, który wyznacza nową jakość w zakresie automatyki budynkowej. Został stworzony z myślą o użytkowniku – czyli właśnie Tobie. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób nauczysz się, jak zaprogramować poszczególne instalacje w Twoim domu, by następnie swobodnie nimi sterować.

Na czym polega jego inteligencja?

To swego rodzaju mechanizm, który ułatwi życie wszystkim mieszkańcom Twojego domu. W taki sposób? Fibaro dostosuje się do Twojego rytmu dnia i będzie reagował na Twoje potrzeby. Pierwsze promienie słońca wpadające do Twojej sypialni, poranna kawa i najnowsze wiadomości ze świata, prognoza pogody – we wszystkich wykonywanych czynnościach pomoże Ci właśnie ten system, który samodzielnie i intuicyjnie włączy wszystkie sprzęty, otworzy okna i uruchomi ogrzewanie. Wystarczy, że zaprogramujesz go zgodnie ze swoim planem dnia. Podobnie będzie z powrotem do domu – inteligentny system sam zapali światło, kiedy samochód będzie wjeżdżał na posesję, i otworzy drzwi do garażu.

Centrala może sterować:

 • oświetleniem
 • sprzętem RTV i AGD
 • ogrzewaniem/klimatyzacją
 • oknami, roletami, żaluzjami, markizami, itp.
 • telewizją przemysłową

Fibaro = bezpieczeństwo

System może być zintegrowany z zainstalowanym dotychczas alarmem. Każdy pojedynczy element może jednak działać samodzielnie i, jeżeli centrala jest uszkodzona, samoistnie otwierać okna, drzwi czy rolety.

Najważniejszą zaletą z punktu widzenia bezpieczeństwa jest błyskawiczna reakcja na zagrożenie. W przypadku wybuchu pożaru kilka sekund wystarczy, aby czujki dymu dały centrali sygnał o pojawieniu się ognia. Ta z kolei informuje o tym Ciebie, a co więcej – ułatwia Ci ucieczkę, otwierając drzwi i oświetlając drogę, którą masz się kierować.

Rodzina na wakacjach

Twój dom jest bezpieczny nawet wtedy, kiedy nikogo w nim nie ma. Systemem Fibaro możesz sterować z dowolnego miejsca na ziemi – wystarczy Ci Internet i smartfon, tablet albo komputer.

To także doskonałe rozwiązanie dla zapominalskich – jeżeli wyjeżdżając zostawiłeś włączone światło lub ogrzewanie, dostaniesz od centrali wiadomość informującą Cię o tym. Nie martw się, nie musisz zacząć kalkulować, ile będzie Cię kosztowała ta pomyłka ani zawracać z piskiem opon, by wyłączyć instalację – Twój inteligentny system zrobi to za Ciebie.

Co jeszcze przemawia za tym, aby wybrać Fibaro?

 • szybki (trwający zaledwie 3 minuty!) i bezinwazyjny montaż, który zapewnia technologia bezprzewodowa Z-Wave.
 • zminimalizowana konstrukcja modułu
 • łatwość obsługi
 • możliwość wprowadzania dowolnych zmian w istniejącej konfiguracji
 • możliwość rozbudowy o kolejne moduły
 • szeroki wybór urządzeń kompatybilnych pochodzących od innych producentów
 • atrakcyjna cena – zdecydowanie niższa niż u konkurencji!

Fibaro to wyższa jakość życia Twojego i Twojej rodziny. To przyjemność, komfort i spokój, na który możesz sobie pozwolić.