AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl

Monitoring CCTV

Telewizja przemysłowa to rozwiązanie wykorzystywane na szeroką skalę jako narzędzie do poprawy bezpieczeństwa i kontroli budynków. Monitoring CCTV to jedna z najbardziej skutecznych form ochrony mienia, która znajduje zastosowanie zarówno w obiektach biurowych, przemysłowych, jak i miejscach publicznych a także prywatnych domach. Kamery rejestrują obraz z danego miejsca i przekazują go bezpośrednio do centrali, która znajduje się zazwyczaj w pomieszczeniu zajmowanym przez ochronę obiektu. Pozwala jej to na kontrolę sytuacji i szybką reakcję w przypadku ewentualnego zagrożenia. Ważną zaletą tego typu systemów jest to, że pozwalają zarejestrować nie tylko przebieg zdarzenia, ale również takie szczegóły jak twarze czy tablice rejestracyjne. Dzięki temu zapisy z taśm mogą stanowić ważny materiał dowodowy w sprawie sądowej.

Nasza oferta

Oferujemy Państwu nowoczesne systemy telewizji przemysłowej instalowane w oparciu o sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów – m.in. firm BCS, Aper, Novus czy Mitsubishi. Nasi dostawcy zwracają szczególną uwagę na to, aby pogodzić wysoką jakość urządzeń z ich atrakcyjną, dostępną dla każdego Klienta ceną.

Najważniejszym urządzeniem, będącym podstawą całego systemu, jest kamera. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne urządzenia, które zapewniają obraz bardzo dobrej jakości (także Full HD). W zależności od modelu mogą być także wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak:

  • regulacja czasu ekspozycji
  • wzmocnienie sygnału
  • podwyższenie dynamiki obrazu
  • odbicie lustrzane
  • obrót obrazu o 180°
  • detekcja ruchu

Istotnym elementem jest także oprogramowanie, które służy do zarządzania systemem. Może ono być zainstalowane nie tylko na komputerze stacjonarnym, ale także tablecie a nawet smartfonie.

Kamery IP Mobotix

Polecamy Państwa uwadze szczególnie kamery marki Mobotix. To nowoczesne urządzenia, które wyznaczają nowe trendy w dziedzinie telewizji przemysłowej. Ich praca nie wymaga użycia rejestratora – zdarzenia są nagrywane na kartę SD, ale urządzenie w każdej chwili może odtwarzać czy zarchiwizować materiał video. Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby komunikować się ze sobą i przekazywać sobie informację o zdarzeniach. Dodatkową zaletą serii Mobotix jest fakt, że urządzenia nie posiadają ruchomych części, co czyni je niezawodnymi przez wiele lat użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje także hemisferyczny obiektyw (obserwacja 360 stopni), dzięki czemu jeden sprzęt może zastąpić nawet 4 różne urządzenia.

IP

Nowością oferowaną przez nas są systemy telewizji przemysłowej CCTV IP, których działanie opiera się na funkcjonowaniu sieci IP. Musi ona zostać zbudowana w taki sposób, aby zapewnić doskonałe połączenie pomiędzy urządzeniami do monitoringu a komputerami.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz montaż systemów. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas urządzeń i systemów, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.