AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl


Instalacje alarmowe

Jeżeli bezpieczeństwo i spokój w obrębie Państwa mieszkań, domów i innych obiektów są dla Państwa sprawą priorytetową, nasze rozwiązania z pewnością Was zainteresują. W naszej ofercie znalazły się nowoczesne systemy, których celem jest błyskawiczne przekazanie informacji o ewentualnym włamaniu czy napadzie. Zajmujemy się wykonawstwem kompleksowych systemów sygnalizacji włamania i napadu. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania przeznaczone zarówno dla niewielkich obiektów, takich jak kioski czy domki letniskowe, jak i bardziej profesjonalne systemy dedykowane właścicielom mieszkań i domów, biurowców czy też supermarketów.

Instalacje alarmowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko niepożądanego wtargnięcia na dany teren w celu włamania, napadu i kradzieży. Odpowiednio dobrany system informuje właściciela obiektu o zaistniałym zagrożeniu, co umożliwia szybką reakcję a jednocześnie odstrasza potencjalnego sprawcę.

Najważniejsze elementy systemu:

  • centrala – jej zadaniem jest kontrola pracy całego systemu
  • szyfratory – umożliwiające jego swobodne włączanie i wyłączanie
  • czujki – odpowiadają za wykrycie niebezpieczeństwa i przekazanie informacji centrali
  • sygnalizatory – przekazują informację o włamaniu otoczeniu (sąsiadom, przechodniom itp.)

Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższej klasy rozwiązania, w pełni dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów współpracy.