AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl
Teamwork

Od lat wyznajemy zasadę, że działając w grupie ma się większą siłę i możliwości - oczywiście w ujęciu biznesowym! Każdy podmiot wyspecjalizowany jest w konkretnej dziedzinie, ale obszary działalności wielu firm łączą się ze sobą, przenikają i uzupełniają.

Współpraca różnych przedsiębiorstw zapewnia każdemu z nich dostęp do nowych zasobów wiedzy, wiąże się z możliwością poznania wartościowych ludzi i dostrzeżenia ich punktu widzenia, a przede wszystkim daje okazję do wspólnego stworzenia czegoś wartościowego i użytecznego z punktu widzenia odbiorcy. Pozwala także wspólnie osiągnąć cel, o którym ograniczając się do samodzielnych działań nie można by było nawet pomyśleć.

To także korzyść dla Klienta, który może liczyć na sprawną i kompleksową obsługę wielu fachowców i zyskuje gwarancję prawidłowego współdziałania ze sobą różnych systemów.

Pragniemy podzielić się doświadczeniem z naszymi kontrahentami i tego samego oczekujemy od nich. Chętnie podejmujemy współpracę z innymi firmami na terenie całego kraju w celu zwiększenia obsługi terytorialnej, aby móc wspólnie występować w ogólnopolskich przetargach organizowanych przez duże podmioty. Jesteśmy otwarci na firmy, które podobnie jak my cenią sobie profesjonalną i uczciwą kooperację mającą na celu wspólne osiągnięcie sukcesu rynkowego. Jeżeli chcielibyście Państwo rozpocząć z nami współpracę, zachęcamy do kontaktu. Szczególnie zapraszamy firmy specjalizujące się w instalacjach systemów zabezpieczeń oraz systemów elektronicznych a także agencje ochrony.

Z sukcesami stworzyliśmy konsorcja z takimi podmiotami jak:

  • - Garda Ochrona Sp. z o. o. z Gdyni
  • - Maron Roman Krakowiak z Gdyni
  • - Merlin 2 Sp. z o. o. z Warszawy
  • - Unitrez Elektronik Sp. j. z Opola

W dalszym ciągu poszukujemy odpowiedzialnych i profesjonalnych partnerów do współpracy.
Zapraszamy!