AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl
Doradztwo

Każdy budynek jest inaczej zbudowany i przeznaczony do innych celów, dlatego wymaga odpowiedniego systemu zabezpieczającego osoby i mienie znajdujące się w nim. Chcąc wybrać najlepsze rozwiązanie warto zdecydować się na współpracę ze specjalistami, którzy doradzą, w co należy zainwestować, a czego uniknąć. Pozwoli to na uzyskanie maksymalnej efektywności zainstalowanego systemu.

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo w doborze rozwiązań odpowiednich dla ich obiektów. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje wykonywanie audytów, które mają na celu zbadanie aktualnego stanu obiektu oraz zgodności zastosowanych systemów z obowiązującymi normami bezpieczeństwa a także usługi projektowe uwzględniające indywidualne oczekiwania Klientów, ich upodobania czy pomysły.

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, od których pozyskujemy urządzenia oraz z profesjonalistami obdarzonymi rzetelną wiedzą techniczną na temat systemów zabezpieczeń. Dzięki temu zapewniamy Państwu kompleksową obsługę i rozwiązania szyte na miarę, powstałe w oparciu o najbardziej restrykcyjne normy, gwarantujące ich skuteczność.

Wiedza, doświadczenie, współpraca z najlepszymi oraz uważne wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów – wszystko to sprawia, że możemy zaproponować Państwu ofertę, która z całą pewnością zyska Waszą aprobatę.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami firmy AL-TEL! Nasi fachowcy z pewnością wyjaśnią najbardziej nurtujące kwestie i doradzą w wyborze takich rozwiązań, które będą dla Państwa całkowicie satysfakcjonujące.

Audyty bezpieczeństwa, odbiory

Wykonujemy profesjonalne audyty bezpieczeństwa. Nasze usługi mają na celu zbadanie istniejącego stanu obiektu oraz zgodności instalacji z normami i przepisami. Wskazujemy wszelkie niezgodności, które mogłyby negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo osób i mienia, analizujemy efektywność zastosowanych rozwiązań i prezentujemy własne propozycje w zakresie zmiany lub udoskonalenia istniejących systemów. Oferujemy ponadto odbiory i sprawdzenie poprawności działania i zgodności z dokumentacją podwykonawczą.

Sprawdzimy Twoje systemy bezpieczeństwa pod kątem spełniania aktualnych norm i rozporządzeń oraz Twoich wewnętrznych wytycznych.

Projekty

Zajmujemy się przygotowywaniem projektów systemów bezpieczeństwa. Wykonujemy także kompletną dokumentację projektową i/ lub podwykonawczą. Podczas realizacji usługi dbamy o to, aby projekt był zgodny z obowiązującymi normami oraz przepisami. Dobieramy także odpowiednie urządzenia, uwzględniając specyfikę projektu oraz indywidualne oczekiwania Klienta. Wykonujemy ponadto kosztorysy (ślepe lub inwestorskie), które pozwalają Klientowi zaplanować budżet przeznaczony na realizację konkretnego zadania.

Pomożemy Ci znaleźć dla Ciebie najbardziej właściwe rozwiązanie!Przeprowadzimy analizę zagrożeń, zaprezentujemy naszą koncepcję, przygotujemy projekt i kosztorys.